obyč holka

Jak vyvolat průjem?

Jak vyvolat průjem ? kromě projímadla a nákých prášku.

Odpovědi
JájsemRaibek

Čímkoli co nejde k sobě. Třeba okurky a teplé mlíko a dnes nebudeš spát :D

Lambáda

No…
Způsobů je hodně. Zkus třeba Mexické jídlo, syrové vejce, třešně s mlíkem, ale docela by mě zajímalo proč. No radši mi to neříkej. Ahoj :D

anonym

Dej si pivo a ze dva smetanové jogurty a noční běhání máš zajištěné. Jinak raději řekni, že se ti nechce do školy.

zjentek

Průjme zjev se!

fanatik13

dej si kombianci řízku, okurky, mlíka pár buchet a jogurtu a pak se budou dít věci :D

Julinkaaa

Já jsem teď kousla 2 do cibule a zapila ti teplým mlékem.
Není to hnusné ale pálí to tak bacha!
Teď mě po tom bolí břicho a furt jsem na záchodě.