hubice

Jak vyvolat menstruaci?

potřabovala bych vyvolat menstruaci nepozdeji do zítra nemáte neake rady ? horká koupel nebo zavádění tamponu jet tak nepohámá prosím poradte
Doplňuji:
nemám to zpozděné potřabovala bych to dostat dřív

Odpovědi
kubik!

A z jakého důvodu by si si ji chtěla vyvolat? Máš zpoždění? Myslím, že s tím nejlépe pomůže doktor…

marci1

Viz : https://www.go­ogle.cz/search?q=jak-vyvolat-ms&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox&channel=fflb&gfe­_rd=cr&ei=AZY­yVKfMG-Gk8weHxoD4Cw

da ny

Horkou koupelí dostane šok tvůj lymfatický systém a bude se muset vzpamatovávat a dávat dopořádku ;(