Lukáš Rusek

Jak vyvolat kýchací reflex?

Už asi 5 dní když cítím pocit na kýchnutí tak prostě kýchací reflex se nespustí a to šimrání v nose po chvilce odejde a bolí mě z toho i hlava… Zkoušel jsem to vyvolat kapesníky srolovanými do špičky a lechtat se uvnitř nosu. https://www.wi­kihow.cz/Jak-si-k%C3%BDchnout Tento odkaz také nepomohl. Slunce mi většinou pomůže když se jeho směrem podívám ale aktuálně nesvítí protože je zataženo. Jsem alergický na pyl takže podle mě to je ta věc co šimrá v nose. Proč se kýchací reflex nespustí a jak ho vyvolat?

Odpovědi
Nassin

Čichni si k mletému pepři (při zavřených očích), a možná se ukýcháš.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.