festn

jak vyvolat digitalni fotku

ahoj muzete mi prosim poradit jak se vyvolavaji fotky z digitalniho fotaku.mam to jednoduse nechat na pametove karte a tu donest k fotografovi a nebo musim fotky prendat na flesku a tu mu donest dik za pomoc

Nejlepší odpověď
gepik

Klidně je můžeš nechat i na kartě, pokud chceš udělat všechny, nebo je napřed ve foťáku promaž.

Další odpovědi
hanulka11

já si vyberu fotky, nahraji na disk a zanesu do sběrny

dudu

Pokud opravdu míníte jednu fotku a máte-li barevnou tiskárnu, pak lze snímek vytisknout na obyčejný papír, v ideálním případě na spec. fotopapír. Pořizovat takto více fotek se však nevyplatí.

MILAN1961

NEJLEPŠÍ JE VYBRAT FOTKY,VYPÁLIT A ODNÉST

Damiana

Já si vždycky upravím přímo ve foťáku třeba 20 fotek, mám je jako poslední a pak řeknu jen, že chci udělat těch dvacet posledních. Nezdržuji se vypalováním na placku. Dávám kartu.
(Pozor ale na to, co na ní ještě máš zajímavého 🙂

Johny_r

Nejjednodušší je poslat je do sběrny Online (třeba www.fotolab.cz, ale jsou i jiné). Vybrat fotky, kvalitu, velikost a sběrnu, kde si je vyzvednete. A ušetříte jednu cestu.