Kuliočková

Jak vyvolám horečku nebo zvracení?

Mám takový problém,nesouvisí se školou proč se školou když jsou prázdniny.Ale Musím někam jet a nechci tam protože mám tady kamarády apod.Chtěla bych vyvolat Horečku,zvracení cokoliv ale jen na den abych nemusela jet Prosím je to nutné.

Nejlepší odpověď
Dan4815

Nestačí říci, že prostě nechceš jet, než se takhle trápit?

Další odpovědi
briketka10

mám jen zánět oka na dva dny trochu to pálí, nic to není, budeš ho mít oteklý a zalepený a nikdo tě nebude nutit nikam jet..
před spaním si nečisti zuby a ten plak (všechen) si dej pod oční víčko, rozhodni se pod které..můžeš i do obou..ale budeš potom hůř vidět
dělaly jsme to na intru s holkama střídavě, ale kvůli škole :)

Michal Kole

Raději zavolej nebo napiš na linku bezpečí či modrou linku.

Je to psychologické poradenství pro děti.

Psycholog a psychiatr je rozdíl. Když to řeknu jednoduše psycholog poradí psychiatr léčí.

www.modralinka.cz www.linkabezpeci.cz

Děda Louda

Přečti si zprávy.

venkovan

Nic si nevymýšlej a jeť. Copak se nemáš potom vrátit?

suaeda

Asi bych nic nevymýšlel a jel. S kamarády ještě budeš často.
Nebudu zde popisovat jak si před lety způsobovaly pěknou horečku trvající 2 – 3 týdny studentky na zdravotnické škole. Bylo to trochu drsné ale fungovalo to.

anonym

Jdi na rande s Kolesou.

Deli

Proboha, to co navrhuje briketka snad radši ani nezkoušej, to je fakt drsné… Když už to nejde jinak, co jen běhat po 10 min na WC a pak kňourat, že máš strašný průjem? Průjmy jsou jedno-dvoudenní záležitost, na jejich léčbu stačí dieta, suchý rohlík, čaj, nic strašného a nic, co by Ti mohlo uškodit. A myslím, že se o tom rodiče přesvědčovat nebudou…

pizlicka

briketko!!!!ale fuj,to je drsny.jsi ale lump:-)))nejake ovoce namacej do majonezy a pak zapij mlekem.ale to ti bude tak blbe,ze ani s kamarady nebudes moc byt.