fíla 45

jak vyvážim stropní ventilátor ?

K dispozici mám 3 placatá oluvka s podlepem a jeden plastový kolík , hm kterým bych měl zjistit kam mám nalepit závažíčko , No ale asi 2H si stim hraju a pořád sem nenašel kam mám nalepit to závažíčko. Pořád to zapínat vypínat mě fakt neba . Existuje něco efektivnějšího jak to zjistit. nebo to poletí do koše 😁

Odpovědi
anonym

Já jsem používal kovovou vrtuli z nefunkčního starého ventilátoru. Připevnil jsem vrtuli pomocí pevně nasazené pružinky k ose motorku ze starého videa na asi 12V. Rychlost ovládal přepínačem na síťovém adaptéru připevněném na zdi. Takže chod byl tichý a vibrace se neprojevovaly ani při vyšších otáčkách.

anonym

Zkuste ještě jednou smazat moji odpověď. Vrtule nemusí vibrovat, když je k ose motorku připevněna pomocí ocelové pružiny.