Calimë

Jak využít ve velkém množství kypřicí prášek do pečiva (kolem 20-ti balíčků)?

Odpovědi
mosoj

Strč je do šuplíku, časem to spotřebuješ.

marci1

Lze jej využít na čištění, praní prádla, namáčení zažloutných záclon před praním apod. Viz :http://www.mi­mibazar.cz/na­vod.php?id=1917

autacek

Noooo, napada me co s tim a jako deti na skole jsme to zkouseli… nebudu to detailne popisovat, ale co to udela v uzavrene nadobe s vodou si muzes domyslet. Doma a bez rychlych nohou to nezkousejte.

honza19hk

dá se z něj vyrobit bomba. dej to do nádoby do toho vodu,prostřepej a rychle postav někde ven.Až se to rozprskne všechno bude bílý.

elektrikář

Zavři je do zavařovačky a zašroubuj víčko. Časem se spotřebují nesmí navlhnout.

tazatelka

Vydrží dlouho, ale v suchu. Jinak se s ním krásně dají odvařit připáleniny, stejně jako vyčistit sanitární keramika.