josefosmy

Jak využít pozemek k podnikání ?

V rodině vlastníme kousek za městem pozemek (zahrada s chatkou) o velikosti cca 30×70 m. Mohl bych ho využívat k podnikání, ale zatím není ten pravý nápad. Osobně mne napadl chov slepic..jestli má někdo nápad sem s ním. díky

Nejlepší odpověď
Drap

Způsobú je spousta. Pěstování zeleniny, česneku, chování třeba i jiné drůbeže. Pronajmout výhodně pokud je zájem. Využít jako skladovací plochu pro podnikání.

Další odpovědi
terry

Chov slepic?
Na maso nebo na vejce? Myslím, že to není konkurenceschopné.
V jakém stavu je chatka? Co to pronajmout? Někdo z paneláku by byl třeba rád. Léto bude za chvíli.