AdamXX

Jak využít plechovou krabičku?

Při úklidu jsem mj. našel plechovou hezkou krabičku, a nevím jak ji mám použít

Nejlepší odpověď
yuko

Urcite mas doma spoustu drobnosti, ktere sis schoval na pamatku. Sup s tim do krabicky. Fotky, kaminky, muslicky, suvenyry, knofliky, CD, mydelka, cokoliv, co Tobe nebo druhemu udela radost, kdyz tu hezkou krabicku otevres. Nejlepe s nejakou vuni.

Další odpovědi
Lurius

Na drobnosti, opravdu hezkou bych dal do kuchyně na kávu, čaj, koření nebo bych do ní dal něco na čem mi záleží

Drap

Dávej si do ní šperky.