Ledna

Jak využít parfém,který se mi nelíbí?Je asi už tři roky starý a vím,že si ho nikdy „neobléknu“.

Co s ním?Dát ho nikomu nemohu, nedávám dárky,ke kterým mám odpor.

Nejlepší odpověď
BEAES

1.-prodat na Aukru, třeba od korunky, pokud jste registrovaná, pokud ne, tak kvůli jedné vůni to za to asi nestojí a 3 roky je už dost, voní vůbec vůně jak má, není zkažená…
2.-věnovat kamarádce, jen tak, ne jako dárek
3.-vonět s ním toaletu, pokud vám z té vůně nebude špatně

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud vám jen trošku voní na vzduchu, nikoli na pokožce, zkusil bych s tím pokapat sáček ve vysavači. Alespoň vám provoní byt.
A jinak jak říkají ostatní, www.aukro.cz a třeba se najde někdo, kdo ho koupí.

anonym

Třeba to zkuste prodat na Aukru …

Předpokládám že hnojit květiny ani leštit parkety s tim nelze. Takže moc možností stejně nezbude. Leda snad ještě ta popelnice před domem.

hanulka11

Já mám jednou za měsíc vyhazovací den a bez milosti likviduji věci , které vím, že nejsou k ničemu a jen zabírají místo. Dělejte to taky tak. Pak nemusíte přemýšlet co s ním. Zvlášť když už je starý.

ReHu

Zkusila bych ho dát vyzkoušet kmarádce se pokud by se líbil, věnovat jako dárek. Na každém vůně voní jinak, takže jako nevyzkoušený dárek nedoporučuji.
Také by se mohl zkusit vložit otevřený flakonek třeba do prádla či oblečení, ale také pouze v tom případě, pokud vám samotný parfem, bez kontaktu s pokožkou aspoň trochu voní.
Nebo to aukro. Pokud se napíše konkrétně druhy a typ, někdo ho může mít vyzkoušený a na něm může vonět a líbit se.