Jak využít 3 volné hodiny ve škole?

Mám 1 volnou hodinu před odpoledkou plus další 2 hodiny volné jelikož jsem osvobozena z tělocviku. Naše hlavní třída je obsazená jinou třídou a jídelna je malá pro zbytečně zabírání místa. Venku chodit nebudu, příliš zima. Sedím na lavičce u skříněk a nevím jak zabít čas. Máte nějaké nápady? Jediné co mě napadá je kreslit, ale zase nevím co kreslit, tak jestli máte i nápady co kreslit tak sem s nimi taky :) (kreslit umím tak beru i výzvy)
Doplňuji:
Domů jít nemohu, to bych dorazila domů a zase bych mohla jít zpět kvůli špatným spojů. A píšu sem přes internet v mobilu

Nejlepší odpověď
štamgast

A jak sem píšeš? Přes tablet? Jinak-což takhle jít domů?
Doplňuji:
Aha, já myslel, že bydlíš třeba 500m od školy. No a co takhle u těch skříněk zůstat a brouzdat internetem?

Další odpovědi
huxa

učit se, psát úlohy na další dny, …
osobně, když mám takovýto volný čas, poslouchám písničky a podřimuji

Conchus

Co kdybys četla nebo se učila? Třeba i nějaký jazyk

Michal Kole

a co si najít volnou třídu a udělat si úkoly na „lavici“ ?

Beer4Real

já sem taky byl na základce osvobozen od tělocviku ale vždycky sem se spolužákama chodil do haly kde sem buď fandil nebo si aspoň kopal s balonem ve skladu. furt lepší jak sedět dvě hodiny a čumět do mobilu :)