Kelt

Jak využiju novou předplacenou GO kartu?

Mám dva telefony, v jednom mám asi 100 lidí, se kterými si telefonuji. Dnes jsem dostal předplacenou GO kartu s neomezeným voláním do O2 a na pevné linky zdarma. Ta karta má nějaké číslo telefonu, takže když si ji dám do telefonu, budu muset svým známým oznámit svůj nový telefon. Taky tu kartu mohu použít v tabletu. Takže nevidím žádnou výhodu pro sebe. Získám 500 MB a 100 Kč navíc k prvnímu dobití. Kdybych měl nový telefon a dával čísla svým známým, tak bych to asi využil, ale když už několik měsíců používám jiné číslo, tak nevím. Maximálně budu mít v krabičce další kartu se SIM. Podle prodavače bych to měl dneska aktivovat, tak nevím. Poradíte o co přijdu? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Dochy

Kdo Ti to poskytl? Kdo bude dál platit kredit a kolik Tě to neomezené volání bude stát? Jestli je to zajímavé a chceš ten kredit využí, použij telefon se dvěma SIM. Pokud nemáš, zkus se poohlédnout po nějakém plečkoidním telefonu jen na volání kde ten kredit využiješ. (hloupý telefon jen na volání se nechá pořídit tak za 400 nový, chytrý telefon s Androidem se dá pořídit od 1500 nový, pod 1000 lépe vybavený z druhé ruky)

Za čas přijde další „lepší“ nabídka a co pak? Zas změníš číslo? Slušný poskytovatel je schopen Ti nabídnout nový tarif na staré číslo. Vnucování nového čísla bych s dovolením považoval tak trochu za šmejdskou praktiku.

Další odpovědi
mosoj

Jako nepotřebnou pokladničku.

nyjono

Dárek?
Je nutno kredit vyčerpat do nějakého datumu?