jouza

Jak vytvořit z hdd klasický hdd nikoli vysokokapacit­ní disk?

Odpovědi
anonym

Mám takový dojem, že tazateli jde o hranici 2 TB (resp. 2 ^32 sektorů). Pokud ano, je ´řešení´ jednoduché – prostě snížit kapacitu disku – ale protože původně bylo cílem kapacitu zvýšit, bylo by potřeba vědět, kam otázka ´směřuje´…

cochee

Neslyšel jsem o těch dvou jako terminus technikus, případně že jeden je opak druhého, mohl bys mě odkázat na nějaké definice těchto termínů na webu?

arygnoc

to je nejaká jouzovina, nie?

Hamon

Jako velkokapacitní paměťové zařízení se ve WinXP tvářily flash- a USB disky. Ale otázce nerozumím.

HonzikPernik

format ntfs