Janča169

Jak vytvořit webové stránky?

Ahoj, jak si mám vytvořit web, který ale nebude mít třeba … .blog.cz/ nebo … .websnadno.cz/ ale že by měl jenom … .cz/

Kdyby jste to nepochopili. Vím jak si vytvořit blog (www.mujblog.blog.cz) nebo websnadno (www.mujblog.web­snadno.cz) ale nevím, jak si mám vytvořit www.mujblog.cz (např.) a kdyby jste mohli, dejte mi do komentů i odkaz. Děkuji :**

(mujblog bylo jen vymyšlené, nevím jestli existuje)
Doplňuji:
Prosím + odkaz :))

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

pro zacatecnika celkem makacka… nakreslis si sama grafiku, zaregistrujes domenu a sama si napises zdrojovy kod? bude ti to trvat par tydnu, nez udelas neco jako je na xxx.websnadno.cz

ale kdyz uz nic, tak alespon stranky s navodem hezky od zacatku
http://www.jak­psatweb.cz/

Další odpovědi
Skeptik

Zaregistruj si doménu druhého řádu.