Avatar uživatele
Džanička

Jak vytvořit web stránku, kam budou moci lidi sami přispívat?

Chci vytvořit stránku, kde mohou lidé komentovat příspěvky, ale zároveň sami přispívat s novým článkem ze svého okolí.. Třeba tam bude např. Harry Potter a kámen mudrců – kdo bude chtít, může napsat komentář jak se mu film líbil, nebo nelíbil, ale zároveň aby mohl napsat svůj film, aby ostatní komentovali i ten jeho příspěvek.. Já jako admin nemusím ty filmy psát sama, nemusím do toho zasahovat.. Víte jak to myslím? Nejedná se zrovna jako o film, to jsem psala jen jako příklad..

Zajímavá 0 před 3365 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Použij Word Press nebo jiný free redakční systém.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

Ano, chápu. Takže oproti klasickému jednoduchému webu si nevystačíš s pouhým html a css, nýbrž budeš potřebovat také udělat komentáře pomocí php/javascriptu, který bude implementovat napsaný obsah do obsahu webu.
Nebo chceš snad rovnou návrh tohoto kódu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

ak sa vám nepáčia ponúkané redakčné systémy (fakt stačí do gúglu napísať >redakční systém<), musíte si stránky vytvoriť sama.

nehovoríte nič o vašich znalostiach ohľadne tvorby webu.
tak teda pár predpokladov:

  • znalosť html, php (alebo iný scriptovací jazyk), mysql (alebo inej databázy), css – to sú minimálne požiadavky, neuškodí ani javascript, naštudovať si niečo o seo (čo nemáte robiť, lebo seo odborníci väčšinou doporučujú kraviny), niečo o validite stránok, xml (načo je sitemap?), cronoch. to by pre štart mohlo stačiť
  • zakúpiť doménu
  • zakúpiť hosting
  • nahrať stránky
  • urobiť propagáciu stránok (asi to najťažšie)

no – a je to.

;-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Vedle zmíněného vlastního redakčního systému
je možné zvolit některou „blogovací“ službu,
v níž byste články psala sama
a ostatní by mohli články komentovat.

Další možností je některé fórum zdarma.
Tam by přihlášení uživatelé mohli
vkládat nová témata.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavel.m

Web můžeš vytvořit úplně snadno přes předpřipravené šablony, ten si můžeš upravit jak chceš, přidat prostor pro komentáře atd. Zvládneš to sama a ani tě nebude moc stát…tady je odkaz na nástroj přes který jsem dělal web já https://www.web­node.com/r/64d8f­42c38c35

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek