rottwy

Jak vytvořit vyhledávač pro svou knihovnu?

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat jestli někdo neví jak si vytvořit jednoduchý vyhledávač knížek. Takový ten obyčejný co bývá třeba v knihovnách. Do nějakých vstupních hodnot bych zadala knížky, které mám doma a a pak bych jednoduše jen do toho vyhledávače napsala třeba autora, a ten by mi našel všechny knížky, které od tohoto autora doma mám. Myslíte si že je to reálné? Dá se to nějak vytvořit? Děkuji předem moc za radu!

Odpovědi
anonym

Na tohle ti bohatě stačí tabulka v Excelu – např. do jednoho sloupce autora, do druhého název knihy, do třetího…, pak nastavíš filtr na sloupec Autor.