martinecek2

Jak vytvořit VPS na wifi ?

Dobrý den, lze vytvořit VPS na routeru tenda či asus například pro SAMP server ? :) v nastavení Tenda routeru jsem našel Virtual Server ale to asi nebude ono.. prosím o nějaký stručnější návod :)

Odpovědi
anonym

VPS s routerem nemá opravdu co společného. V routeru Virtual Server je mapování portů.

VPS je potomkem klasického serveru což znamená že server fyzický je rozdělen na několik menších které se již nazývají VPS.
Tzn. že v routeru nemáš na toto ani dostatečný výkon abys vytvořil nějaký VPS.