tomasn

Jak vytvořit video?

Co mám udělat abych na youtobe mohl dát video třeba z darkorbitu atd.Jaký program potřebuju aby se mi nasnímala obrazovka?
Doplňuji:
A abych tam mohl dát nějákou hudbu.

Nejlepší odpověď
confiG

Programů na snímání obrazovky je opravdu mnoho. Jeden z nejznámějších a nejpoužívanějších je Fraps, hojně využívaný hráči PC her. Avšak ten je zdarma pouze k vyzkoušení. Další takové programy ZDARMA jsou např.: AVI Screen Capture; VidShot Capturer nebo Screen Recordster.
Na doplnění hudby lze použít například Windows Movie Maker, kde naleznete i pár efektů, nebo sofistikovanější špičkové programy jako Adobe Premiere Pro či Sony Vegas Pro, které jsou však draze placeny. Jako kompromis bych doporučil multiplatformní AviDemux, který je zdarma a nabízí široké spektrum možností při zachování jednoduchosti na obsluhu.

Další odpovědi
kurec

přes hypercam3