SteimlX

Jak vytvořit více videí z více audio souborů naráz?

Mám 150 x mp3 a chci to dát na youtube, klidně i s černoou obrazovkou a nechce se mi u všeho vytvářet video fotoprezentací a pod. je něco co to zvládne naráz????,

Odpovědi
gecco

Stáhni si MergeMP3 ( https://www.shchu­ka.com/softwa­re/mergemp3/in­dex.html ), mělo by to umět, co chceš (dávkové spojení více audio) a je to free…
😉

Fyzik

Myslím si, že jsi to myslel jako 150 videí, každé jedna písnička. Hledáš tzn. youtube klienta, tak gůgli. To jsou programy nejčastěji třetích stran, které mají funkce různě přizpůsobené, takže když najdeš nějakého klienta pro automatický upload, tak to v něm uděláš snadno. ;)