Jestřábice

Jak vytvořit ve webu hodnocení článků?

Mám web a chtěla bych tam aby ostatní hodnotily ty články. Někde jsem viděla i grafické hodnocení článků. Jak a čím se to hodnocení vytváří? Děkuji moc za rady.

Nejlepší odpověď
Deter

Tohle zřejmě bude chtít nějakého programátora, pravděpodobně se znalostí PHP, MySql, který by vám toto hodnocení vytvořil. Ale třeba někdo poradí nějakou free službu, která něco takového nabízí, já o žádné ale nevím.

Další odpovědi
blesk26

Ono záleží jaký web máte. Jestli ho máte psaný ručně, případně na jaké technologii (myslím framework), nebo jestli používáte nějaké hotové služby (webnode, blogspot, nevím co všechno existuje, v tomto se neorientuji). Tam by pak záleželo o co se jedná konkrétně a třeba by se to dalo doinstalovat jako modul. Takhle bez informací těžko radit.