nikeroska

Jak vytvořit online anketu?

Existují nějaké webové stránky, kde bych mohla vytvořit anketu zdarma? Pokud máte někdo zkušenosti, budu ráda za každý příspěvěk. Prošla jsem hodně stránek, ale vždy byl poplatek zahrnut až na konci :/

Odpovědi
www

Zkušenosti nemám, projdi si proto zdroj na ankety zdarma:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Tvor­ba+anket+onli­ne+zdarma&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

Pepa25

Dotazníky (průzkumy) zadarmo ideální pro studentské účely jsou na www.vyplnto.cz . Podmínkou je pouze vyplnění několika cizích dotazníků …

Pokud jste jen o jednoduché hlasování kde se chcete sejít na pivo, stačí Doodle hlasování: http://doodle­.com/cs/