DusanOrlik

Jak vytvořit obrázek o velikosti 2120 × 1192 ?

Zdravím,potřebuju nejméně tuhle velikost (2120 × 1192),ale nevím v jakém programu.Díky za odpověď
Doplňuji:
a někde online na netu to nejde? :D

Odpovědi
anonym

Photoshop, Gimp
Doplňuji:
Jelikož se bude jednat o veliký obrázek tak ne.

www

Aby byl obrázek alespoň trochu kvalitní, musí mít přibližně stejnou velikost, nebo lépe, větší.
Teprve pak můžeš pomocí grafického editoru vytvořit obrázek požadovaných rozměrů.
Z příliš malého totiž velkým zvětšenímin vyrobíš jen „cosi“.
Praxe
Doplňuji:
Ano, jsou i grafické editory online, stačí to zadat do Google
www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Gra­fick%C3%BD+edi­tor+online&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&