tony2412

Jak vytvořit nový účet ve W 10?

Otevřu ovládací panely pak uživatelské účty a tam vůbec není nic jako vytvořit nový účet,je tam změnit typ účtu,název,spra­vovat jiný účet,změnit nastavení nástroje řízení uživatelských účtů,když kliknu na konfigurovat rozšířené vlastnosti uživatele účtu tak se objeví tabulka profily uživatelů,je tam můj účet a pod tabulkou: nový účet vytvoříte pomocí ovládacího panelu "uživatelské účty! kliknu na to a jsem zpátky…a tam nic není něco jako založit účet!

Odpovědi
anonym

Zkus se podívat sem:
http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows-8/microsoft-account-tutorial