Craftos

Jak vytvořit neviditelnou složku

Zdravím na mém notebooku mám neviditelnou složku , ale stále je vidět její název.
Na internetu jsem našel návod že mám držet levý ALT a namačkat na numerické klávesnici 0160 , ale bohužel já nemám numerickou klávesnici a když jsem to zkoušel s držením shiftu a psaním čísel nešlo to…
mohl by mi prosím někdo poradit ?
Předem děkuji za smysluplné odpovědi a rady.
Doplňuji:
Mám windows vista…

Nejlepší odpověď
anonym

Zkontroluj si, jak máš nastaveného ´průzkumníka´ (nebo čím se na disk koukáš) – v menu Nástroje, Možnosti složky, záložka Zobrazení, položka Skryté soubory a složky – pokud máš nastaveno „Zobrazovat“, složku neskryješ…
BTW – neuvádíš OS – ten popis menu je pro WinXP.

Další odpovědi
anonym

Vytvoř si složku a pravým myšítkem na ni klikni. Vyběhne menu a dej vlastnosti, v tom okně dole zafafkuj „skrytý“. Pak v menu průzkumníku – uspořádat – možnosti složky…, naběhne okno a na kartě „zobrazení“ uvidíš možnosti. Zde můžeš skrývat složky, soubory nebo je nechat viditelné, ale ty skryté se zobrazují vybledle.

badisko

Budto jak pisou kolegove nebo pokud chces chranit data tak je tady napriklad takovej malej a nenarocnej program … zde http://www.slu­necnice.cz/sw/my-lockbox/ v neplacene verzi dokaze zamknout jen jednu slozku …ale do te slozky si klido muzes presunout celej HDD pokud se ti bude chtit pokud stratis heslo tak ..jen zadas email a emailem ti prijde nove …coz potesi senilni voly jako ja ..