Pejta

jak vytvořit nábytek s efektem cákanců? jaké barvy ?

Potřebuji zrenoovat starý stolek a napadlo mě řešení – pomalování. Natřela bych ho černou barvou, ale cákance chci různobarevné – potřebovala bych hodně barev, ale malá balení..

Odpovědi
Awe

Máš hromadu řešení.Natřít syntetikou nebo použít samolepku.Já mám takto vymalovaný pokoj.Šedý a v něm různé odstíny šedé…Jistě že jsem použil jinou barvu a aplikoval poněkud zábavným způsobem…Ale efekt se mi líbí
Doplňuji:
Jinak pokud cákance budeš dělat podle šablony,spotřeba barvy je minimální jestli že se do toho vrhneš jako já…A budeš chtít originalitu tak spotřeba bude razantně vysoká