Kteraprezdiv

Jak vytvořit jmenovky na stůl na pc?

Potřebuji vytvořit jmenovky na stůl ve wordu, nebo excelu, ale nemůžu najít pořádný návod nebo aspoň rozměry… poradíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Je to obtížný asi jako otevření jogurtu, proto se na to návody nepíšou.

Otevřete si Word, do středu horní poloviny napište „Josef“, vytiskněte, přehněte v půlce a postavte na stůl.
Pro jistotu upřesním, papír přeložte tak, aby bylo jméno vidět.

Další odpovědi
Hufnágl

Stáhni si free tvorbu vizitek z nějakého webu.

Arne1

Neporadím.
Ale..

  1. Vymyslete si, jak by ta jmenovka měla vypadat – rozměry, barva, písmo.
  2. Ve Wordu nebo Excelu to pak realizujte.

aliendrone

Astaroth47 poskytl sice dobrý, ale ne zcela úplný návod. důležité je i to, dát ty vizitky NA STŮL, pokud jsou uloženy POD STOLEM, spousta lidí na ně bude blbě vidět (pokud vůbec)! ;) :D :D

nyjono

Když víš, jak jaký rozměr má běžný papír velikosti A4, tak přece není problém zjistit, kolik vizitek vejde vedle sebe a pod sebe.
Stačí trochu přemýšlet.