Jak vytvořit hypertextový odkaz v prezentaci?

Dobrý večer, potřebovala bych poradit. Dělám prezentaci a prostřednictvím hypertextového odkazu bych chtěla uvést citace. Jestli mně rozumíte. Mám text a na konci toho textu chci mít např. 1, která bude propojena na zdroje, kde budu jednotlivé citace uvedeny.
Děkuji

Odpovědi
arygnoc

záleží na tom, čo si pod prezentáciou predstavujete.

ak sa jedná o dokument (napr. vo worde, či pdf), je tam možnosť vložiť hypertextový odkaz priamo v menu (niekde vo „vložiť“, nechce sa mi to otvárať), ak sa jedná o nejakú slideshow, tak tam asi ťažko (ale sa môžem mýliť).

Jsemtady

Bezne by melo fungovat oznacit cast textu, pravym mysitken jsou moznosti a bude tam i hypertextovy odkaz a tam jen zadate na jakou adresu.
Mozna by mohlo stacit tam ten odkaz nakopirovat.
Je ale dobre vedet, ze prezentace maji byt jasne, strucne a pouzivat mene vetsiho textu a nejake graficke srovnani atp. Kouknete na youtube jsou tam prezentace steeva jobse, proc byly tak oblibene.
Pokud hypertext nepujde, tak tam jen napiste tu adresu.

terkus

Označit a CTRL+K 😉
(jestli se jedná o PP prezentace jako například zde: http://www.studijni-svet.cz/powerpoint-prezentace/ )