Fly

Jak vytvořit cákance "krví?

Dobrý den. Potŕebuji to an focení. skrátka na bílé sukni vytvořit dojem cákancu krve. Co yb jste doporučili za bravivo? Proísm, co nejjemnější variantu co pôjde nEJMÉNĚ prát XD Díky.

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Ella si asi přečetla dotaz velice nepozorně. Požaduješ přeci něco, co půjde nejméně prát. To její doporučení přesně splňuje.

Další odpovědi
elektrikář

Dá se koupit umnělá krev v divadelních potřebách, jinak se používá kečup. Možná že by ti mohli pomoci v divadle nebo na Barandově.

Fidel

Kečup ne!!! Má jinou konzistenci. Já používám potravinářské barvivo v kombinaci se želatinou na dohuštění. Barvivo kupuji červené, modré a hnědé. Super krev :)

Ella

divadelní, umělou krev nedoporučuju, ta co jsme měli my vyprat rozhodně nešla… =/

dědo, píšu, že ji nedoporučuji, protože nejde vyprat – reaguji na příspěvek elektrikáře, který píše o divadelní krvi.