empcore

Jak vytvořit aplikaci (databáze) pro android?

Jako příklad dám jídelní lístek. Co všechno musím udělat, abych měl kompletní lístek v mobilu (teď myslím jako aplikaci, ne obrázek), kde bych mohl rozklikávat např. obědy, večeře, atd. s tím, že když to rozkliknu, tak se mi objeví komplet nabídka jídel. Opět, toto je jen příklad, nemám v úmyslu napsat „jídelní aplikaci.“ Je nějaky název pro tento typ aplikace? Že bych si případně našel nějaký turorál.

Odpovědi
Zbynas

Nejjednodušší je to vyrobit v programu Game Maker Studio (Ne Game Maker 8 a nižší). Je i free verze, ale s tou by to šlo asi jen horko těžko. Ale kdo hledá, najde :) A umí to vyrobit program pro Android, Javu a další mobilní systémy …

Dochy

Konkrétně daný příklad mi vychází spíš na WWW stránku, kterou Ti v mobilu zobrazí jakýkoli WWW prohlížeč a databázi mít někde na normálním PC…

arygnoc

obyčajné php postačí.

stačil by iba javascript, ale php sa mi zdá šetrnejšie na pamäť (prístroje s androidom majú permanentne nedostatok s pamäťou, preto bude lepšie požiadavok spracovať na serveri).

otázka 20 minút, z ktorých 19 zaberie vkladanie menu.