natalenkat

Jak vytvořit animaci?

Nevíte v jakém programu, nebo jak se dá vytvořit animace? Našla jsem pár www stránek na internetu, ale vždy byly ty animace sekané, zrnité a s chybami.. Děkuju za radu

Nejlepší odpověď
Bedy

Jednoduchý je Microsoft GIF animator – prostě tam nahážete obrázky a on je spojí. Jeslti animace bude sekavá nebo ne, o tom rozhodne sám autor – jak nastaví rychlost přepínání obrázku.

Anebo je tu pak možnost z toho vytvořit video – například Přes Microsoft Photo Story či Flash.

Další odpovědi
Acer

Nebo taky animation shop 3, který se dá zdarma stáhnout a umí udělat i animaci že si tam nakreslíte vlastní obrázek a prostě pustíte animaci, ale chce to se s tím naučit

anonym

Buď jako GIF – Poskládané obrázky, nebo AVI – Video, SWF – Flash (doporučeno)