dust8

Jak vytrénovat prase k hledání lanýžů v lese, tak jako ve filmu Pig?

Nejlepší odpověď
Disraeli

Nijak, pokud bydlíš v Česku. Jejich sběr je tam ilegální, trestný. Jsou chráněné zákonem. Takže jestli nechceš platit drahou potutu, tak bych prase k tomuto nevičil. ;)

Další odpovědi
EKSOT123

Ve světě se hledají pomocí psů. Když je u nás chráněný, nezbývá, než je vypěstovat. Potom už ale nepotřebuješ psa ani prase, když víš, kde jsi je naočkoval.

zjentek

Jedině s láskou. Když tě pes miluje, není co řešit, klidně pro tebe bude hledat i štěnice, cokoli… hlavně žádnej dril, pesy milují školu hrou! (;