Jahoda

Jak vytisknu obaly na DVD dle požadovaných rozměrů?

Zdravím! Chtěla bych se zeptat, kde vytisknu obal na DVD. Užněkolikrát jsem to zkoušela, ale buď se mi to vytisklo malé,vůbec a nebo velké. Co s tím? A navíc-když tisknu, tak se mi to vytiskne přes celý papír A4, ale ten se mi nevejde do toho obalu na DVD.Vůbec si s tím nevím rady. Dalo by se to vytisknout přesně v požadovaných rozměrech? Moc děkuji za odpovědi. Hezký večer.

Odpovědi
OuSí

Ano, dalo. Stačí si jen obrázek nakopírovat do wordu a dvojklikem na daný obrázek ve wordu vyjede okno. V okně zvolíte záložku : Velikost a tam napíšete dané rozměry. A máte obal na DVD 😉

led

MsOffice, alebo OpenOffice používajú šablóny. Tie možno priamo stiahnúť na ich stránkach. Okrem toho je množstvo špecializovaných programov dodávaných priamo s DVD mechanikou. Prípadne slunecnice.cz/mul­timedia