nyjono

Jak vytisknout výpis z účtu v novém intern. bakovnictví ČS George? Vyřešeno.

Před přechodem České spořitelny na systém George nebyl žádný problém.
Teď potřebuju vytisknout výpis účtu za 09/18 a nikde nemůžu nic najít. Neporadili ani na help lince.¨

Tiskout jde, jen se neukazoval nikde nápis, kde jsou ty výpisy.
Ale už to je.
A historii a čekající platby jsou pod ikonou nastavení, tím ozubeným kolečkem.
Síla.
Nejhorší intern.bankov­nictví, z těch několika bank, co mám za sebou.

Určitě NEdoporučuji.

Odpovědi
orestez

To je jejich Jiřík? A nechce tisknout? Na to je odpověď, jebat.

isteron

George je najhorší program na banking, ktorý používam. Zmätočný, neprehľadný, zavádzajúci ! Na čo sa mi ako prvý údaj ukazuje č. adresného účtu, keď ja musím najprv napísať meno adresáta a nie jeho účet. Ten si môžem zistiť aj ako 2. údaj !