katka_0811

Jak vytisknout e-vstupenku do Národního divadla?

Zarezervovala jsem si vstupenky do ND. Zaplatila jsem je do daného termínu, ale na účtu na stránkách ND se mi zobrazuje stále jen aktivní rezervace. Kde konečnou evstupenku najdu? Má někdo s tímto problémem zkušenosti? Moc děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
quentos

Měla by Vám přijít mailem ve formátu PDF (tak to alespoň chodí s e-tickety jiných institucí, v ND to, zdá se, nebude jinak: http://www.narodni-divadlo.cz/cs/vstu­penky/obchodni-podminky ). Pokud není ve složce Doručené, případně koukněte do spamu…

Další odpovědi
led

Zo stránky ND:
"Uživatelský účet

Nákup vstupenek lze vytvořit bez nutnosti plné registrace, vyžaduje pouze zadání telefonního čísla a e-mailové adresy, sloužící pro veškerou komunikaci ohledně vaší objednávky.
Pro nákup zboží je nutné se plně registrovat nebo přihlásit pod již existujícím účtem." http://www.narodni-divadlo.cz/cs/jak-nakupovat
Otvoríte si stránku „vstupenka a zboží“ http://www.narodni-divadlo.cz/cs/vstu­penky-a-predplatne , vyberiete si predstavenie, myšou si označíte vo vybratom predstavení voľné neoznačené sedadlo a potvrdíte, opakujete podľa počtu potrebných sedadiel, označené sedadlo sa zafarbí, potom stlačíte „pokračovať a vyberiete si "spôsob doručenia "eVstupenka / osobně“ a spôsob úhrady a tak ďalej podľa pokynov na obrazovke a podľa návodu (viď 1.odkaz)

PS. pokiaľ chcete vytlačiť celú stránku aj so vstupenkou môžte použiť dvojhmat CTRL_P. V niektorých divadlách akceptujú aj takýto lístok.
Vstupenka je na meno!