ivosek2

Jak vytisknout dokument v xps?

Mam windows 7, furt mi to nejde vytisknout zobrazuje se mi ze soubor musím uložit,ale soubor který chci vytisknout uz uloženy mam.
Doplňuji:
A píse mi ze o tiskne v nějaký microsoft tiskarne

Odpovědi
rigormortis

já to tisknu v XPS viewer…je to integrované ve windows.
Tam dám normálně soubor, tisk…vyberu si tiskárnu a jedu.
Blbé je, že když chci šetřit fólií, tak ten tisk nejde nijak upravovat…jako pozici, či něco takového. Vždycky si raději vytisknu předlohu na normální papír.

Nejspíš to tiskneš do pdf-ka…to je většinou taková imaginární windows tiskárna (tiskne do souboru).

mosoj

http://www.sol­vusoft.com/cs/fi­le-extensions/file-extension-xps/