Harak

Jak vytisknout daňové přiznání?

Zdravím mám jen malý dotaz. Dnes podávám daňové přiznání (dělal jsem ho online) a někde jsem se dočetl že ho můžu vytisknout jednostranně a i černobíle je to pravda? Díky za pomoc..

btw. Pokud je možno jednostranně mám prostě vytisknout 4 papíry? Vím hloupá otázka ale jsem absolutní laik a nikdy jsem nic podobného nedělal..

Odpovědi
Arne1

Ano, stačí to. Ale raději šetři přírodu a papíry otáčej abys to zvládl na dva.

Pepa25

Ano, samozřejmě to jde černobíle, webová aplikace má dokonce přímo dvě možnosti, jak pdf k tisku uložit – zda barevně nebo jen černobíle. Rovněž není podmínka oboustranného tis­ku.