mrblackwell

Jak vytáhnout SD kartu z MicroSim slotu?

Jak vytáhnout SD kartu z MicroSim slotu u tabletu?

Nejlepší odpověď
anonym

SD kartu – pokud jsi ji dokázal zarvat do mikroSIM slotu (kladivem? ;-D ), už asi nevytáhneš…
Pokud by šlo o mikroSD, pak jo (je o něco menší, než mikroSIM) – ale mikroSD má na boku zářez, kterým se – zřejmě, o něco zachytila – zkus ji ´vytřepat´ (tak jemnou pinzetu, abys ji mohl zachytit, zřejmě nemáš.
Jestliže se ti ji vytřepat nepovede, pak servis.

Další odpovědi
led

Jemne zatlačiť kartu dovnútra a ona sa sama uvoľní „odomkne“ potom ju stačí len vytiahnúť.
Karta pri zasunutí sa dostane pod „zámok“, ktorý zabraňuje jej samovoľnému uvoľneniu.
Doplňuji:
Platí v prípade použitia mikroSD karty a mikroSD slotu.
Ak sa vám podarilo vyčarovať zasunutie SD karty do mikroSIM slotu, skúste dať odkaz na obrázok, tohto spojenia. Ďakujem.