Kelt

Jak vysvětlit, že se celá rodina mimo mne dívá na „Policii v akci“?

Manželka, dcera i vnuk, který u toho podřimuje, sledují tento pořad. To je fakt pořad pro ženské, že je to baví, nebo je to vyčkávání na Prostřeno? Sledujete tento pořad a proč? Co vám to dává? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Drap

Zřejmě se jim to líbí. Já nesleduji, občas sice kousek zhlédnu, ale nijak zvláště to nezaujalo.

Další odpovědi
autacek

Možná že ony tam zažívají virtuálně to, co ty prožíváš běžně ve svém každodenním životě.

Mimo to, pro člověka bez právního vzdělání, či školy života, to může být i poučné.

quentos

Zhruba podobně jako to, že se o Vánocích vždy tradičně celá rodina kromě mě dívala na pohádky (o loňských jsem to udělal poprvé, protože jsem věděl, že pohádka bude netradiční, a nelitoval jsem). Prostě máš jiný vkus co do televizních pořadů.
Já se na to občas podívám. Dává mi to realističtější představu o práci policie (a asi byl i takový záměr tvůrců pořadu).

anonym

Celý ten pořad je fake, pokud máte pocit že sledujete policii při skutečném zásahu pak se zamyslete ještě jednou, opravdu si myslíte že by štáb primy natáčící policii v akci udělal přepadovku a pozatýkal štáb stejné televizní stanice který z rovna v ulicích natáčel nějaké ozbrojené přepadení se známým muklem Kájínkem ? Aha … dost nepravděpodobné, že ? Je to fake, vše dopředu nahrané a připravené podle scénáře, tedy ztráta čas jako ostatně většina TV produkce komerčních stanic, ale pokud to někoho baví ať si ubíjí čas jak se mu zlíbí, no ne ?

anonym

sama policie se proti tomuto pořadu ohradila a vyjádřila svůj nesouhlas s tím že policisté v něm v uniformách prostě jenom hrají podle scénáře. Ani se jim nedivím, protože většina situací je naprosto absurdně vyhrocená a nerealistická jen proto aby scénárista dostal do dění víc akce. Viz https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/policie-policejni-prezidium-prima-porad-vnitrni-kontrola.A171016_165­258_domaci_bja