jey

Jak vysvetlit serveru, ze otazku o nemocne matce od osmi deti, ktere se narodily s vaznym defectem byla jen informaci z

BETHOVENOVA MUSEA – ANO BYLA TO JEHO MATKA A JEHO SOUROZENCI…
TAKZE KDYBY SE SERVER NAMAHAL PRED VYMAZANIM OTAZKY, TAK BY SHLEDAL, ZE KAZDEMU MA BYTI DANA SANCE !!! a ne naopak jak si to server asi vysvetlil ; odpoved znela: svet by prisel o velkeho Bethovena

Nejlepší odpověď
iceT

Tak zkuste příště lépe formulovat svůj dotaz,takto to asi dost uživatelů včetně mě považovalo za nejapný pokus o dotaz.

Další odpovědi
Terryle

když někdo formuluje otázku záměrně provokativně, musí počítat s tím, že se někomu nechce pídit po faktech a bude máznut… :) zákon internetové džungle.
Jinak – to jsem fakt netušila. Zatraceně zajímavý. Ale pokaždé, když se v podivné rodině narodí dítě, se v Beethovena fakt doufat nedá… teda doufat dá, ale neporovnatelně větší šance je, že z chudáka dítěte vyroste kriminálník nebo lehká děva :o/ Ale zázraky se holt dějou.

stana73

Ta otázka byla opravdu hodně špatně (a nejspíš záměrně) položená a navíc v sekci zábavy.Otázka byla položená jakoby ze současnosti a mne při ní až přeběhl mráz po zádech,že je něco takového dneska možné!Server se nemusí namáhat dešifrovat takové pobuřující a nejapné otázky,ale vy se namáhejte položit tu otázku jasně a srozumitelně.Na rovinu-ta otázka byla pro mně hnusná a vulgární a já jsem ji nahlásila jako nevhodnou a ke smazání.Nevím,jes­tli to mělo váhu protože nejsem „zlatá“ a použila jsem tu možnost poprvé,co tady jsem.