aliendrone

Jak vysvětlit MEGAZÁHADU, že annas, ivzez, led a ostatní STÁLE unikají lovcům na 30. dubna?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jiná teorie - napište JAKÁ?

Neuvěřitelně pokrytecká otázka. Jak jinak, když je od Vetřelce! První tři možnosti jsou jen špičkou ledovce. Za své pozoruhodné vlastnosti vděčí právě jemu a troufám si tvrdit, že v tom mají prsty i Svobodní Zednáři. Všem šéfuje annas, však taky má mnohonásobně vyšší bodový zisk, než ostatní příštipkáři. Kdo myslíte, že to platí? Nezbývá, než parafrázovat slavnou kosinovou větu: Aliene, aliene (a všechny čarodějnice)! Do roka a do dne zvu tě aliene na Boží súd. Hyn se hukáže, jakože jsem slavný lovec Pampalini!

Další odpovědi
annas

Jiná teorie - napište JAKÁ?

Letos 30. dubna se jmenované zachránily stejně jako v minulosti. Přežily Valpuržinu noc, takže je vidět, že magii neovládají , tedy proč by se zdržovaly na Petrových kamenech?

Myslím si, že nebylo k tomu třeba odletět na koštěti, vzít s sebou kus svěcečné křídy… Jen zůstat na místě a přivítat jaro a krásu jarní přírody..

Kdo umí, ten umí …

led

Jiná teorie - napište JAKÁ?

Kepler m pravdu, hneď vás odhalil „Neuvěřitelně pokrytecká otázka. Jak jinak, když je od Vetřelce!“

1 – Ano, priznávam sa, že som na vlastné oči videla ako Boh modeloval Adama.

2 – Naše tajomstvá úniku vám prirodzene neprezradíme. Ešte by ste svoje znalosti ďalšími návštevami Zeme zneužili. Nestačí, že váš príbuzný Predátor (z rovnomenného filmu) https://i.ytim­g.com/vi/9bQX­PbIBlcM/maxres­default.jpg sa pokúšal škodiť ľudstvu z obzvlášť odporuhodného chtíča, ešte aj vy chcete loviť nevinné obete ku svojim zvrhlým…
Ale, spomeňte si, na vás stačila nežná Ripleyová.

3 – Na vašu otázku by mali odpovedať neúspešní lovci.

4 – Votrelci z Vesmíru u nás nemajú šancu! No pasaran! Neprejdete!

ivzez

Jiná teorie - napište JAKÁ?

Oni už ti lovci nejsou, co bývali.
(Jmenované před nimi vůbec neutíkají.)

aliendrone

Nominace Kepler, protože je to chlap – to je snad jasné a s ohledem na to co se dnes děje i spravedlivé! ;) :D :D

aliendrone

Pořád tvrdím, že Kepler je kryptozločinec! (I když přede mnou to neutají, takže píši obvykle jen ZLOČINEC, ale pro ostatní to je VAROVÁNÍ!!Tady vidíte, kterak vystrčil růžky! Kdepak! Šídlo v pytli neutajíš a Kepler se může maskovat jak chce – šelma stejně nakonec vycení zuby!

Tak abys věděl, do roka a do dne mě naschvál praskne cévka (nemyslím tu v močovodu woe ;) :D) a ty přijdeš s křížkem po funuse! Nebo odejdeš? Čert to vem, i když… šelma má číslo 666, tudíž si to vezmeš TAK JAKO TAK!! ;) :D :D

Kepler

Přece nebudete věřit nějakému poťouchlému emzákovi?! To je jako byste si hřáli kobru na vlastních prsou! Já ho dobře znám a znal jsem už i jeho dědečka. Kradl ve škole svačiny a ani sáčky nevracel!