Mirdas

Jak vysvětlit malému dítěti teorii relativity?

K této otázce mne inspiroval v dobrém honza19hk ( děkuji ) a tak mne zajímá co odpovíte malému dítěti když vás osloví aby jste mu vysvětlili teorii relativity ?

Nejlepší odpověď
gecco

Domnívám se, že malému dítěti teorii relativity nevysvětlíš – ale můžeš mu o ní popovídat.
😉

Další odpovědi
arygnoc

mno, to je relatívne …

;-Q

setapouch

„Jak bych ti to nejlip… To bys nepochopil/a.“

Fienir

Pustil bych mu jednu epizodu ze Stargate a pochopil by :D Nic není lepší než ukázkový příklad.

Bejbís

Strč mi nos do zadku.
Oba máme nos v zadku, ale já jsem na tom relativně lépe.