sasana

Jak vysvětlit citát doktoři jsou z pacienta na větvi?

Jak vysvětlit citát doktoři jsou z pacienta na větvi,nebo já jsem z tebe na větvi,přesně co to obnáší

Nejlepší odpověď
iceT

být z něčeho\někoho na větvi-být okouzlený,šoko­vaný,překvape­ný,mimo
http://www.on­tola.com/cs/di/co-presne-znamena-vyraz-quot

Další odpovědi
annas

Někdy je člověk zmatený z určitého jednání, projevu, je jím přkevapený.

Proto by nejraději někam zmizel, tedy přeneseně třeba seděl na větvi, aby se na „haluzový problém“ díval s nadhledem, případně přišel skutečnosti na kloub.

marci1

Jsou z nich rozhození, mimo, překvapení, zmatení, šokovaní.

pondělí

Kdysi dávno,když člověka v přirodě pronáslebovalo nějaké splašené,nebo zblblé zvíře,tak pro svou záchranu vylezl na strom,a usadil se v bezpečí na větev.
A doktoři jsou kolikrát mezi svejma zákazníkama jako v pralese,takže vétev je skutečná záchrana.
a platí to i jiných profesích.

bolak

Myslíš ty lékaři bez hranic? Jo, to se může stát, bylas někdy třeba v Barmě?