hanny 2

Jak vysvětlit 2,5-letému klukovi,že má hlásit bobek „před“ a ne až „po“?

Neznáte někdo nějakej „fígl“?
Děkuji!
Doplňuji:
Všechno možné i nemožné dcera už delší dobu zkouší,dostal i párkrát přes prcku,ale pořád říká – "neci delat bobek,já uz tulala,neci na hrníček"atd.,s čů­ráním na hrnec nemá problém,to si i řekne,ale ten bobek je prostě zatím problém.....asi to chce čas!

Nejlepší odpověď
aramah

Chce to nočník mít stále na dohled a každou chvilku se ptát nebo ho rovnou posadit. Za každou kapku ho chválit,po jídle či pití ho posadit na trůn sedět u něj a tak nějak mu pomáhat, jak je šikovný jak už je velký kluk takhle kakat na nočníček atd…U nás to pomohlo a i u vnoučat 🙂

Další odpovědi
anonym

Fígl na to existuje jediný – trpělivost a řídit se tím, že: opakování je matka moudrosti. Až klučina „zmoudří“, tak přijde na to, že je lepší vytlačit ten bobek do nočníku.

bolak

Nejdřív ho nauč, aby to hlásil někde na půli cesty a pak řekni aby to zkusil ještě dřív. Já se tudle dovednost naučil celkem brzy a hodí se mi to i v dospělosti…

anonym

hustokrutý starosti…
nechat ho posranýho 2–3 hodiny, až mu to bude nepříjemný…příště si to rozmyslí…

JájsemRaibek

Počkej ono se to někde musí hlásit?
Já jen abych neměl nějakej problém, já to nikde nehlásím :DD

Sůwa

Můj kluk tohle dělal schválně – zalezl pod stůl přitáhl všechny židle a volal : "maminko, kakám ". Sice byl o něco mladší, ale po čase ho to bavit přestalo 🙂

anonym

:))

briketka10

😁))
http://nd01.jxs­.cz/801/172/ac­d6155810_30337295_o2­.jpg

hanny 2

brikit dík,přesně takhle vypadá........!

hanny 2

Sláváááá,dnes se mu to poprvé povedlo,řekl si „před“ a bobek je tam kde má být!

anonym

No, vidíš to!!! Gratuluji. Je to malej šikulka.

bolak

já to dal dneska taky!!

hanny 2

jasně ocko- je to šikulka,kodáda (čokoláda v jeho mluvě/ ho nemine!

briketka10

hanny,
to bude mít těžký kadění po kodádě 😁))

hanny 2

brikit,tak s tím nemá problém – zatím!

bolak

sem taky šikulka?

hanny 2

jasně bolaku – jsi velkej šikulka!Chceš taky kodádu?

bolak

já bych chtěl něco věcnýho, něco co si pověsím na krk a budu se moc chlubit před ostatními, třeba medaili

hanny 2

bolaku – a co ti na tu medajli nebo diplom mám napsat? …1.cena za kakání do nočníku? Tak jooooooo!

bolak

Vítěz v bobování…

hanny 2

Jo tak super........­.............­..............

bolak

a nebo dipolom..

briketka10

😁

anonym

:)