Danah

Jak vysvětlím, proč je zlato kov budoucnosti?

ano, vím, co to je, ale neumím to nadefinovat..

Odpovědi
www

Tuším DÚ či nebo podobného 🙂
Tedy vysvetlis to tak, že uvedeš jeho výjimečné vlastnosti, možnosti jejich využití atd. !
Doplňuji:
Edit – ‚..něco podobného..‘

gecco

Z jakého hlediska?? – „budoucnost“ zlata bude jinak vnímat technik a jinak šperkař a ještě jinak investiční makléř a ještě jinak marnivec…
😉

Hawajka

Pokud' to myslíš do slova,tak to ani nevysvětluj,protože to není pravda :)

postcd

když je něco věcí budoucnosti, tak to znamená, že se v budoucnu neztratí, bude žádané, bude potřeba..

proč takové bude zlato? protože je krásné, ušlechtilé, špatně zničitelné, hodí se na tvorbu šperků. je ho omezené množství v přírodě takže se jeho cena díky tomu nebude asi významně snižovat.

Pepa25

Zlato není kov budoucnosti

Kristen2212

Zlato je kov budoucnosti, protože se používá v elektronice (v paměťových čipech).
Toto se učí studenti v 8. třídě v chemii nebo v 9. třídě v biologii. :)