rady74

Jak vysušit a odstranit zápach

Jak mám odstranit zatuchlý zápach z vlasů panenek Barbie?Holky se s nima koupaly a nechaly je neusušené.

Odpovědi
Sůwa

To bude problém, na umělé vlasy včetně paruk a příčesků pro lidi nesmí vůbec přijít teplá voda,výhradně jen studená. Jedině se zkusit zeptat tam, kde prodávají a upravují paruky – mají na to speciální šampony, balzámy a kondicionery, kupovat se to nevyplatí.

briketka10

http://www.la­dysworld.cz/po­radna/jak-pecovat-o-paruky/

nosila jsem krátkou paruku a myla jsem ji jako normální vlasy, byla umělá, tak jsem ji velmi jemně rozčesávala, používala jsem neoplachovací kondicionér od Loreal..