PAPAGAJ

jak vystudovat vyší odbornou školu

Poradtě my prosím......jak vystudovat vyší zdravotní školu,pněkud mám ukončeno jenom 3-leté studium gastronomie.Postačí my když si udělám jenom maturitu a pak pudu na vyší školu nebo musím od začatku absolvovat střední zdravotku.

Nejlepší odpověď
anonym

Vzhledem k počtu pravopisných chyb v otázce předpokládám, že „jenom maturita“ už může být komplikací, ale k přjetí na vyšší odbornou školu se bez ní neobejdeš.

Další odpovědi
www

Nevím, jak to funguje dnes. Ve dřívějších dobách bys se svojí češtinou neměla nárok v žádné SŠ.
Pracoval bych nejdříve právě na tom.
Názor

Drap

Maturita a potom přijetí na VOŠ. Nejlépe by bylo informovat se přímo na konkretní VOŠ