zjentek

Jak vystřihnout část videa z veřejného příspěvku na YouTube?

Jak si příspěvek z YT stáhnout, vím. Ale jak si stáhnout jen část, o kterou mám zájem, čili jak vytvořit a stáhnout (či poslat dál) jen jakýsi výstřižek z videopříspěvku?

(Prosím neřešit práva. takové ty nepodložené „srágory“, že i veřejné příspěvky jsou vlastně soukromé a že na ně nejsou práva. Jinými slovy mě zde opravdu nezajímá řešení relativních právních domněnek a dohadů, o kterých NEMŮŽE mít nikdo z nás tady ani tucha, protože nepíši o jaké příspěvky na YT jde.)

Odpovědi
Nassin

Pokud máš video stáhnuté, můžeš určitou část vystřihnout nějakým video editorem. Můžeš použít Movie Maker, který je součásti OS Windows.

elkon

To nejde. Není žádný problém video stáhnout a pak si vystřihnout co je třeba a uložit, nebo poslat kamkoli.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Ne e, vystřihnout na YT a odeslat výstřižek.

Dochy

Na to podle mně není YT koncipován. Podle mně musíš stáhnout a vystříhnout pak u sebe. Pak můžeš znovu na YT vystavit. Ještě je možnost poslat odkaz na video vč. pozice od které se má přehrávat (ale to je jen pro start, uživatel si to pak může „přetočit“ na začátek)

Nassin

Trošku ti nerozumím. To jako chceš vystřihnout část videa, které je přímo umístěno na YT? To snad nejde!

Nassin

Můžeš kopírovat URL adresu s aktuálním časem a odkaz zaslat někomu jinému.