Avatar uživatele
player242

Jak vystát „moji“ generaci ?

Jsem puberťák což znamená že přicházím do styku s dnešní generací každý den a doslova – nedokážu je vystát. Jsou neuvěřitelně nevychovaní, agresivní, sprostí atd.. Nechci se nad ně povyšovat, ale jak je vystát ? Je to celkem problém když je jich plná škola. Celkově nemusím lidi (neberte si toto jako urážku), ale poslední dobou je to ještě horší a už mi z toho začíná pomalu „hrabat“. Měl někdo podobný problém? a jak jste ho vyřešili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, fcoop, zzzzz, marci1 před 3891 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Měl jsem to podobně. Nevšímat si jich a být svůj – o samotě se dá taky zabavit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Naty777

Já to mám stejně, vážně jediný co mi pomohlo je IGNORACE. Ze začátku jsem myslela, že to nezvládnu, ale po pár týdnech s mojí kamarádkou jsme to obě zvládli. Přeji ti hodně štěstí. :/ :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lorelai

Bude mi 17 a taky nemusím svoje vrstevníky, přijdou mi nevychovaní a chovají se jak světaznalí. Ale ve škole máme svou skupinkou „normálních“ lidí, se kterými si rozumím, jestli ve škole nikoho blízkého nemám, zkus nějaké nové kroužky, zrovna já jsem si letos našla 2 nové kroužky a už se na ně těším :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ve škole si jich nevšímej a ve volném čase se zkus stýkat s lidmi, s kterými si rozumíš a máte podobné zájmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

Tohle neřeš…Já měl stejný problém a proto se teď stýkám s lidma o 20 a více let starších…A je to o mnoho lepší.Časem si najdeš jiné přátelé se kterýma si budeš rozumět

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fcoop

Nějaké „elegantní“ řešení neexistuje.Oni jsou výsledkem své doby.
Snad něco takového, jako je určitý druh separace.Ovšem ne demonstrativní.To se rychle pozná a tento druh okamžitě zaútočí.
Buď sám sebou…Lehce se to řekne,horší je to v praxi.
Velmi dobře „to“ znám,měl jsem identické problémy.
Takže – ono je to stále stejné,dnes je to ale dramatičtější.
Proč – to je na dlouho...........
Souvisí to – obecně – s vývojem společnosti.
Ta řvoucí většina – jsou to prostě děti svých rodičů.
A! díkybohu,že ještě existují lidé,mladí,kteří mají takové problémy.
Snad už není všechno v hajzlu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek