zjentek

Jak vyspravím díru v podrážce?

před časem jsem skočil na hřebík a skrze zimní botu jsem si napích palec ..ten se zahojil, ale dnes v rozbředlém sněhu jsem zjistil, že do boty teče, páč je tam ta ďoura ..dá se to nějak opravit, nebo jsou boty už na odpis?
(v rubrice hobby je to proto, že tam není rubrika „kutil“)

Nejlepší odpověď
mosoj

Díru po hřebíku opravíš určitě. Třeba tímto. Pozor je více těchto lepidel stejné značky. Tento je „Power flex gel s přídavkem gumy“.

http://tmely-silikony-lepidla.heure­ka.cz/loctite-power-flex-gel-2x3g/

Další odpovědi
cochee

To je trošku netradiční problém, já bych možná zkusil udělátko, kterým se opravují díry v bezdušových pneu – taková lepicí sada, obsahující kromě lepidla gumový „hříbek,“ prostrčí se tou dírou. Jen ho pak asi budeš muset nějak rozumně seříznout, aby tě v botě netlačil.
Jen návrh.

Lamalam

Zajdi do opravny obuvi.

jáára

Ne, tak vteřiňákem určitě ne. Buď ty trny na bezdušáky nebo lepidla jako lukopren, butacel…
Doplňuji:
PU lepidlo na dřevo. opraveno spousty děr v botkách

gagaga

ja bych jen doplnila mosoje..
ze si to lepidlo musite nalepit zevnitr boty, a hned do nej nohou vklouznout , aby se pekne " vyhladilo " , a nemel jste tam hrbolek…a tak pul hodinky nechat schnout :p
:p

  • iv-