Zvědavý

Jak vysoký bude podle vás průměrný věk smrti v roce 2050 ??

Nejlepší odpověď
setapouch

Vůbec netuším, kolik je smrti teď. Ostatně, pochybuju, že se jedná o živého tvora, myslím, že nemůže mít žádný věk.

Další odpovědi
Löwe

Vždyť nevíme, co se nám může přihodit zítra, natož za 35 let.

anonym

V roce 2050 vyhrotí III.světová válka,která začne 2029 a zbyde tolik lidí,kolik se vleze pod plachtu nákladního auta.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/St%C5%99ed­n%C3%AD_d%C3%A9lka_%C5%B­Eivota

led

Počítajte, životnosť dôchodcu v strednej Europe je medzi 15–20 rokov (podľa oficiálnych vestníkov vlád tohto regionu). Zoberte si vek odchodu do dôchodku, pripočítajte jeho priemernú životnosť, vynásobte koeficientom rastu cien a celé deľte pomerom výšky dôchodku a životných nákladov (nevyhnutných na prežitie, nie tie dôstojné človeka a jeho tanečné zábavy na ostrove Bali),
výsledok vám výjde odchod do dôchodku + niečo

Emefej

Blbost. Smrt nemá žádný věk.

mosoj

Mně osobně je to putna.

lexx

uvědom si že lidstvo je beznadějně přemnožené již dnes, mateřská planeta nás brzo neuživí, vlády a mocní světa budou vymejšlet způsoby jak stav nepotřebné populace eliminovat, ubíjející práce do stáří, nedostupnost lékařské péče, základní prevence a hygieny, nárůst chudoby a nedostatku (potraviny, léky…)